Gerse László (szerk.): Híres galériák és aukciósházak (Budapest, 2008)

Kortárs képzőművészet

[Professzori Klub Tartsa kezében Ady Endre, József Attila, Jókai Mór, Széchenyi István, Kazinczy Ferenc, vagy még régebbi nagyjaink eredeti, kortárs kiadásait, dedikált könyveit. Lepje meg szeretteit, baratait értékes es időtálló régiségekkel Díszítse lakását, irodáját korabeli metszetekkel, térképekkel Cége kiemelt partnereit örvendeztesse meg egyedi ajándékkal: díszes könyvvel, látványos metszettel, térképpel vagy éppen korabeli jogi irattal. Szeretettel varjuk honlapunkon! Látogasson el hozzánk es regisztráljon! Telefon: (1) 272 08 17 E-mail: gergely.kovacs@antikkonyv.hu Könyvek, metszetek, térképek, kéziratok és egyéb papír alapanyagú tárgyak szakszerű restaurálása Telefon: (06-30) 506 5698 Címünk: 1044 Budapest, Váci út 40., 14. épület Érdekes, dekoratív, több évszázadra visszatekintő tételek. antikkonyv.hu antik könyvek, metszetek, térképek, képeslapok, lakásdíszek és a jelenkor válogatott alkotásainak online áruháza

Next